Blogs par finansēm un jaunumi

Aizņēmējs sēž pie datora ar atvērtu kredītreitinga lapu un telefonā aizpilda pieteikumu kredītam

Kā uzlabot kredītvēsturi un iegūt labākus nosacījumus

2023-06-01
Laba kredītvēsture ir garantija saņemt aizdevumu izdevīgi, tāpēc mēs esam sagatavojuši noderīgas rekomendācijas, kas var Tev palīdzēt iegūt zemākas procentu likmes brīdī, kad aizņemies naudu.
Pāris izskata kredīta ieguvumus un pieraksta trūkumus, lai varētu aizņemties atbildīgi

Aizņemies atbildīgi!

2022-10-31

Vairums cilvēku nemaz nenojauš,ka apvienot kredītus vienā maksājumā nav nekas sarežģīts. Kredītu apvienošana ir tik pat vienkārša - kā aizņemties ātros kredītus - pāris klikšķi un nauda kontā. Tādēļ aizņemoties, apdomā kārtīgi!

Vīrieša roka salikusi koka klucīšus pa krāsām, jo šādi darbojieties nav jādomā par pārmaksu

Apnicis pārmaksāt?

2022-10-31

Dzīvē gadās daudz un dažādas situācijas, kad nespēj vairs rast piemērotu risināju, piemēram, esi aizņēmies vairākus kredītus, esi paņēmis vairākus līzingus, jo tās ir bijušas pirmās nepieciešamības preces, taču vēlētos tikt vaļā no vairākiem ikmēneša maksājumiem un liekiem procentiem – divos vārdos sakot – apvienot kredītus! Sāc dzīvot gudri un atbrīvojies no liekiem izdevumiem, un tērē savu ietaupīto naudu lietderīgi – apvieno kredītus!

Sieviete krājkasītē-cūciņā liek monētas, jo var apmaksāt visus kredītus ar vienu, mazāku ikmēneša maksājumu

Nebojā nervus – apvieno kredītus – ātri un vienkārši!

2022-10-31

Mūsdienās cilvēki arvien biežāk saskaras ar finansiālām grūtībām, kuras radušās tādēļ, ka tie paņēmuši vairākus ātros kredītus, lai apmaksātu iepriekš ņemtos, bet nespēj tos laikā atdot. Cilvēks spēj maksāt tikai pagarināšanas maksas, tādējādi pārmaksājot pat divkārši, jo šīs ātro kredītu iestādes nepiedāvā maksājumu sadalīt.

Tuvplānā bankas kartes, uz kurām ieskaitīts kredītu apvienošanas aizdevums

Nekļūsti parādnieks – apvieno kredītus!

2022-10-31

Vairāki kredīti, vairāki maksājumi, lieli procenti, bezmiegs, lieki noslogots prāts, nespēj vairs ''pavilkt''? Neraizējies, nekas vēl nav nokavēts, dzīve neapstājas, jo ir vairākas kredīta iestādes, kas nodarbojas ar šādu problēmu risināšanu, lai palīdzētu Tev šādās neapskaužami sarežģītās situācijās. Tas ir ātri un vienkārši! Lasi tālāk, kur norādīta sīkāka informācija, kādos gadījumos kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas Tev palīdzēs!