Latvijashipoteka informācija un atsauksmes

Lieli aizdevumi grandioziem mērķiem

Summa

1000 € - 250000 €

Termiņš:

no 6 mēnešiem līdz 15 gadiem

Saņemšanas laiks

1440 minūtes

Kompānijas dati

Nosaukums

Latvijashipoteka.lv

Adrese

Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005

Tel. nr.

+371 80009991, +371 67565050

E-pasts

info@lh.lv

Pirmdiena - Piektdiena

8:00 - 17:00

Sestdiena

Brīvs

Svētdiena

Brīvs

Latvijas Hipotēka kreditēšanas pakalpojumus piedāvā no 2013. gada un ir ieguvusi arī atbilstošu LR licenci, kas uzņēmumu pierāda kā drošu kreditoru.


Latvijas Hipotēka pakalpojumi

Aizdevējs piedāvā bagātu klāstu kredītu veidu ar finansējumu līdz pat 250000 euro, kas lielākoties ir pietiekama summa lieliem un ambicioziem projektiem. Kredīta atmaksas termiņš var sasniegt 15 gadus.


Hipotekārais kredīts pret ķīlu

Jūsu iespēja aizņemties  līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Lieliski noder, lai apvienotu vairākus kredītus vienā maksājumā, kā arī īpašuma būvniecībai un remontam.


Kredīts biznesam

Izsniegto finansējumu variet izmantot biznesa uzsākšanai, apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, nekustāmo īpašumu projektiem. Šim aizdevumam ir iespēja izmantot atlikto maksājumu līdz 6 mēnešiem.


Kredīts būvniecībai

Kredīts tiek izsniegts pret nekustāmā īpašuma ķīlu. Aizdevējs finansē līdz 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Saņemto summu var izmantot gan mājsaimniecības sava īpašuma būvniecībai, gan būvnieki – projektu attīstībai.


Kredīts lauksaimniekiem

Kredīts galvenokārt tiek izmantots saimniecības attīstībai un paplašināšanai, taču ir iespēja par šo summu iegādāties nepieciešamo tehniku vai izejmateriālus. Aizdevums tiek izsniegts pret zemes vai meža ķīlu no 5 Ha vienas darba dienas laikā.


Latvijas Hipotēkas kredītu apvienošana

Iespēja iegūt mazāku procentu likmi un ērtāku maksājumu grafiku, ietaupot naudas līdzekļus. Kreditors finansēs līdz 75% no NĪ vērtības, tāpēc variet pārskatīt visus savus esošus kredītus, t.sk. hipotekāro.


Latvijas Hipotēkas kredītu priekšrocības

  • Individuālā pieeja;
  • Ātra kredīta izsniegšana;
  • Iespēja saņemt lielāku finansējumu ar nodrošinājumu;
  • Kredītu piemērotība gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Latvijashipoteka.lv atsauksmes

Nav atsauksmju un vērtējumu!

Pievienot atsauksmi

Citas kompānijas