Altero informācija un atsauksmes

Ērta kredītu salīdzināšana vienuviet

Summa

100 € - 25000 €

Termiņš:

no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem

Saņemšanas laiks

60 minūtes

Kompānijas dati

Nosaukums

Altero.lv

Adrese

Mūkusalas iela 42-A, Rīga, LV-1004

Tel. nr.

+371 26583144

E-pasts

info@altero.lv

Pirmdiena - Piektdiena

00:00 - 24:00

Sestdiena

00:00 - 24:00

Svētdiena

00:00 - 24:00

Altero piedāvā kredītu salīdzināšanas pakalpojumus divās Baltijas valstīs – Latvijā no 2016. gadā un Lietuvā no 2019. gada. Šajos gados jau vairāk kā 90 000 cilvēku ir izmantojoši uzņēmēja pakalpojumus, veiksmīgi salīdzinot un izvēloties piemērotus kreditorus savām vajadzībām.

Altero ir vairāk kā 30 kreditoru starpnieks, tāpēc, aizpildot pieteikumu, varēsiet saņemt individuāli izstrādātos piedāvājumus vien stundas laikā. Prasības, kurām jāatbilst, lai pieteiktos kredītam: vecums no 18 līdz 75 gadiem un ienākumi no 200 EUR pēc nodokļu nomaksas.  

Kādus pakalpojumus piedāvā Altero?

Altero piedāvā pēc pieteikuma aizpildīšanas salīdzināt vairākus kreditorus un izvēlēties īsto.


Kredīti fiziskām personām


Jums ir iespēja pieteikties patēriņa kredītam, auto kredītam vai līzingam, pārkreditācijai un kredītu apvienošanai uz summu līdz 25000 euro ar atmaksas termiņu līdz 84 mēnešiem.

Ātrais online kredīts piedāvā aizņemties no 50 līdz 1000 euro uz termiņu līdz 60 mēnešiem. Ātra pieteikuma izskatīšana – 15 minūtēs.


Uzņēmumu finansējums


Plašs piedāvājumu klāsts vienā vietā. Variet izvēlēties kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, auto kredītu un līzingu, finansējumu lauksaimniecībai, faktoringu, kredītu bez ķīlas vai pūļa finansējumu.


Apdrošināšana


Variet izvēlēties starp OCTA, KASKO, mājokļa, ceļojuma, iebraucēju, velo, nelaimes gadījumu, veselības, bērnu, CTA un uzņēmumu apdrošināšanām.


Nekustāmā īpašuma kredīts


Ar nekustāmā īpašuma kredītu var aizņemties līdz 200000 euro uz 240 mēnešiem. Aizdevējs piedāvā līdz pat 90% no nekustāmā īpašuma tirgus vērtības. Kredīts noderēs gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Kā saņemt kredītu ar Altero?

  • Dodaties uz Altero mājaslapu;
  • Izvēlaties piemēroto kredīta veidu;
  • Izvēlaties summu un kredīta atmaksas termiņu;
  • Aizpildiet nepieciešamus laukus;
  • Uzspiediet “vēlos saņemt piedāvājumus”;
  • Sagaidiet piedāvājumus no aizdevējiem;
  • Salīdziniet saņemtos piedāvājumus;
  • Parakstiet līgumu ar izvēlēto kreditoru;
  • Saņemiet naudu uz savu bankas kontu.

Altero.lv atsauksmes

Hello I wanted to reach out and let you know about our new dog harness. It's really easy to put on and take off - in just 2 seconds - and it's personalized for each dog. Plus, we offer a lifetime warranty so you can be sure your pet is always safe and stylish. We've had a lot of success with it so far and I think your dog would love it. Get yours today with 50% OFF: https://caredogbest.com FREE Shipping - TODAY ONLY! Best Wishes, Tatiana

Pievienot atsauksmi

Citas kompānijas