Blogs

Aizdevējs BIGBANK

BIGBANK AS ir banka, kas specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām. Latvijā BIGBANK piedāvā divus pakalpojuma veidus: aizdevumu izsniegšanu un termiņnoguldījumu pieņemšanu. Aizdevuma pakalpojumi ir pieejami pasta nodaļās visā valstī. Kā arī BIGBANK piedāvā iespēju izmantot tās pakalpojumus elektroniski - internetā un telefoniski - neatkarīgi no laika un vietas.

Aizdevuma termiņš līdz pat 5 gadiem. Aizdevumam var pieteikties visu banku klienti, vecāki par 20 gadiem, ar ienākumiem virs 230 €, kā arī pensionāri līdz 73 gadu vecumam. Pensionāriem līdz 1300 €.


Aizdevumam pret nekustamā īpašuma ķīlu var pieteikties personas, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu.

  • Aizdevumus pret ienākumiem līdz 10 000 €;
  • Aizdevumus ar galvotāju līdz 10 000 €;
  • Aizdevumus, kas nodrošināti pret nekustamā īpašuma ķīlu sākot no 1300 €.

Piesakoties aizdevumam pret nekustamā īpašuma ķīlu, Jums ir nepieciešams iesniegt aizdevuma pieteikumu, personas apliecinošu dokumentu (Latvijas Republikas pilsoņa vai nepilsoņa pase, vai ārvalsts pilsoņa pase, vai personas apliecība - ID karte), bankas konta izdruku ar ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem par pēdējiem 4 mēnešiem, BIGBANK apstiprinātas nekustamo īpašumu aģentūras vērtējums, izziņas, kas apliecina, ka nav komunālo maksājumu parāds. Pieteikumu Jūs varat iesniegt BIGBANK mājas lapā, zvanot uz informatīvo tālruni 8338 vai kādā no mūsu apkalpošanas birojiem


Aizdevumu bez ķīlas var saņemt līdz pat 10 000 €. Piedāvātā aizdevuma summa ir atkarīga no ienākumu apmēra.
Lai pieteiktos aizdevumam bez ķīlas, Jums ir nepieciešams iesniegt aizdevuma pieteikumu un personas apliecinošu dokumentu (Latvijas Republikas pilsoņa vai nepilsoņa pase, vai ārvalsts pilsoņa pase, vai personas apliecība - ID karte). Pieteicējam ir jābūt Latvijas iedzīvotājam vai viņam/viņai ir uzturēšanās atļauja Latvijā, kas derīga vismaz līdz pieteikumā norādītā aizdevuma termiņa beigām. Pieteikuma iesniedzēja ienākumiem ir jābūt vismaz 230 € pēc nodokļu nomaksas un visu citu kredītu nomaksas.

apvienot kredītus?
1.    Aizpildi pieteikumu
2.    Pieteikumā norādi visu savu kredītsaistību apmēru
3.    Kad būs saņemts Tavs pieteikums, BIGBANK speciālists sazināsies ar Tevi
4.    Līgumu varēsi parakstīt klientu apkalpošanas birojos T/C Origo vai Brīvības ielā 151, vai kādā no Latvijas Pasta nodaļām (iepriekš vienojoties)
 

Visu aizdevuma periodu Jūs varat lūgt padomu un palīdzību bigbank kredītspeciālistiem:
Tālrunis: 8338
e-pasta adrese: info@bigbank.lv