Blogs

Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Mūsdienās cilvēki arvien biežāk saskaras ar finansiālām grūtībām, kuras radušās tādēļ, ka tie paņēmuši vairākus ātros kredītus, lai apmaksātu iepriekš ņemtos, bet nespēj tos laikā atdot. Cilvēks spēj maksāt tikai pagarināšanas maksas, tādējādi pārmaksājot pat divkārši, jo šīs ātro kredītu iestādes nepiedāvā maksājumu sadalīt.

Vai kādreiz esat domājuši apvienot kredītus? Jo Jums ir apnicis uztraukties, vai paspēsiet laikā pagarināt kredītus, tas, ka jāveic vairāki ikmēneša maksājumi dažādām kredītiestādēm, vairāki rēķini, pienākošās vēstules un ienākošie zvani no kredītu piedzinējiem, vai vienkārši - neapmierina esošā kreditora nosacījumi!? Tā nav problēma!

Ir vairākas kredīta apvienošanas iestādes, kas nodarbojas ar kredītu apvienošanu vienā maksājumā, konsolidēšanu, pārkreditēšanu jeb refinansēšanu. Šīs iestādes izvērtēs katru gadījumu atsevišķi un palīdzēs Jums tikt vaļā no liekām raizēm un galvassāpēm, kas Jūs nomoka dienu dienā. 
Nepārmaksājiet un ietaupiet, maksājiet zemāku procenta likmi un mazāku ikmēneša maksu, iegūstiet kredīta brīvdienas, garāku apmaksas termiņu un papildus aizdevuma summu jau tagad!

Kredītu apvienošana būs iespējams, ja Tev ir vismaz 18 gadi un pastāvīga darba vieta, vismaz 3 mēnešus, ja iegūto kredītu izmantosi, lai pārfinansētu kredītus un, ja vēlies apvienot līdz 7 kredītiem.