Blogs

Kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas

Kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas

Dzīvē gadās daudz un dažādas situācijas, kad nespēj vairs rast piemērotu risināju, piemēram, esi aizņēmies vairākus kredītus, esi paņēmis vairākus līzingus, jo tās ir bijušas pirmās nepieciešamības preces, taču vēlētos tikt vaļā no vairākiem ikmēneša maksājumiem un liekiem procentiem – divos vārdos sakot – apvienot kredītus!

Nekas nav neatrisināms, viss ir iespējams, ir vairākas kredīta iestādes, kas izskatīs Jūsu gadījumu, palīdzēs rast vispiemērotāko risinājumu tieši Tev.
Kredītu apvienošana palīdzēs Tev tikt vaļā no liekiem procentiem, varēsi maksāt mazāku ikmēneša maksu, maksāt tikai vienu ikmēneša maksu, kā arī – iegūsi garāku apmaksas termiņu, kredīta brīvdienas, kas ļaus uz laiku aizmirst par visiem maksājumiem.
Pirms nolem apvienot kredītus – Tev ir jāzin pāris, bet svarīgas lietas, lai tas būtu iespējams – Tu izsniegto kredītu izmantosi, lai pārfinansētu citus savus kredītus, Tev ir darba vieta vai citi pastāvīgi ienākumi, Tev ir vismaz 18 gadu un vēlies apvienot līdz 7 kredītiem.

Svarīgi – Pirms aizņemšanās – ”kredītu apvienošanas”, rūpīgi iepazīsties ar visiem nosacījumiem un atbildību, kā arī izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt, izvēlies tādu aizdevuma summu un atmaksas periodu, kas atbilst Tavām reālājām iespējām, padomā, vai patiešām ir nepieciešams kredīts. Pirms ņemt kredītu, sastādi savas ģimenes ikmēneša budžetu – tas Tev sniegs pārskatu par ienākumiem un izdevumiem. Pamatojoties uz to, varēsi drošāk un pārdomātāk pieņemt turpmākos lēmumus saistībā ar savu finanšu plānošanu.

Lai viss izdodās! Apvieno kredītus!